Apie mus     Regionai     Partnerystė     Karjera     Kontaktai  

Check Out My Flash Movie...(Enable Javascript to See It)

  Greita paieška
Veiksmas:        Objekto tipas:  
Vietovė:       
Parduodamas 3k. butas

Miestas: vilnius
Kaina: 810000 Lt
Projektas perkeltas į naują, daug greitesnį serverį. Nuo šiol mūsų duomenų baze naudotis bus dar patogiau!  
Agentūros Agentūrų
paslaugos
Agentūrų
objektai
Lankytojų
objektai
Agentūrų
užsakymai
Lankytojų užsakymai Leidiniams Mano duomenys Taisyklės Sutartys Atsijungti


Naudojimosi taisyklės

Sveiki prisijungę prie jungtinių NT agentūrų projekto. Čia trumpai apibūdinta viskas, ką galite rasti pas mus.

Kaip matote, yra dvi meniu lentelės - viršuje ir žemiau. Iš esmės viršutinė lentelė yra skirta išoriniams neprisijungusiems vartotojams, tai yra potencialiems agentūrų klientams. Jie galės gauti informaciją apie JNTA projektą, jame dalyvaujančias agentūras, peržiūrėti duomenų bazėje esančius objektus bei susisiekti su brokeriai, jei kas nors sudomintų. Kaip tai atrodys - galima pažiūrėti paspaudus viršuje nuorodą "Regionai". Sugrįžtį galima su nuorodos "Vidinė programa" pagalba. Kitų viršutinio meniu punktų, aiškinti nereikia, jie kalba už save ir pateikia informaciją apie JNTA.

Pereikime prie valdymo meniu, esančio iš karto po logotipu. Prie jo galės prieiti tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai - tai yra agentūrų brokeriai ir projekto administratoriai. Kam gi skirtas kiekvienas meniu punktas?

Agentūros - čia bus matomas agentūrų sąrašas, ir kiekvienos agentūros brokeris galės redaguoti SAVO agentūros duomenis.
Agentūrų objektai - bene svarbiausias punktas. Čia bus sąrašas objektų, kuriuos paskelbė agentūros, siekdamos pasidalinti informacija. Būtent čia vyks informacijos apsikeitimas tarp brokerių, turinčių objektus, ir brokerių, ieškančių objektų. Taip pat čia brokeriai gali rankiniu būdu įterpti turimus objektus arba atlikti paprastą ar smulkią paiešką tarp esamų objektų.
Lankytojų objektai - čia bus sąrašas objektų, kuriuos paskelbė patys lenkytojai, atėję į puslapį iš išorės. Jeigu brokerius sudomins objektas, prie jo ras kontaktinę informaciją.
Agentūrų užsakymai - šiame puslapyje bus sąrašas užsakymų, kuriuos pateiks pačios agentūros, ieškodamos tam tikrų objektų.
Lankytojų užsakymai - šiame puslapyje bus sąrašas užsakymų, kuriuos pateiks išoriniai lankytojai, ieškodami jiems reikalingų objektų.
Leidiniams - čia ateityje planuojama sudarinėti vientisą informaciją apie turimus objektus ir dalyvaujančias agentūras, su galimybe išleisti tam tikrus leidinius įprastu ar elektroniniu pavidalu.
Mano duomenys - čia kiekvienas prisijungęs brokeris galės paredaguoti informaciją apie save.
Taisyklės - šitą puslapį jūs dabar skaitote.
Atsijungti - atsijungti nuo sistemos.

Svarbu! Agentūros darbuotojai, prisijungę prie vidinės programos, galės ieškoti objektų bei susisiekti su tų objektų brokeriais ar tiesiogiai su konkrečia agentūra.
Mūsų vienas iš svarbiausių tikslų ir yra suteikti galimybę šioms dviems šalims bendradarbiauti. Kad jos galėtų lengviau susitarti, mes paruošėme pavyzdinę pelno paskirstymo sutartį (konkrečiu atveju sutartis gali ir skirtis nuo šios).

Pelno paskirstymo sutarties pavyzdys (Microsoft Word dokumentas)

Tikimės aktyvaus dalyvavimo jungtinių NT agentūrų projekte, nes nuo jūsų pačių pastangų ir priklauso jūsų pelnas iš šio projekto!
Jūsų pasiūlymai ir pageidavimai apie programą:Check Out My Flash Movie...(Enable Javascript to See It)
Visos teisės saugomos © Jungtines NT agentūros